r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Wysokie przedszkole
Zdjęcie Artykułu

Dzień pluszowego misia

01-11-2017

Pewien bardzo mały miś do przedszkola przyszedł dziś. I powiedział mi do uszka, że najlepiej jest w maluszkach. Pewien bardzo mały miś do przedszkola przyszedł dziś. Wszyscy bardzo cię lubimy: Popatrz misiu jak tańczymy!

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze przedszkole.
 „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.
W dniu 27.11.2017 r. nasze przedszkolaczki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, a każdy był piękny i wyjątkowy.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software