GOSPODARKA ODPADAMI
Kobieta segreguje śmieci
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGI
Panele fotowoltaiczne i wiatraki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Wycięta rodzina z papieru w dłoni osoby
FOTO GALERIA
FOTO GALERIA

Kultura i Sport

Boisko orlik
Opublikowane dn. 02-03-2021

Kompleks boisk sportowych ORLIK 2012!

Do końca listopada na kompleksie boisk wielofunkcyjnych „Orlik 2012" w gminie Wysokie będzie można skorzystać z zajęć, które poprowadzą animatorzy sportu. Wniosek o dofinansowanie ich pracy otrzymał wsparcie ze środków Ministerstwa Sportu, które po raz kolejny doceniło starania gminy w ramach programu "Lokalny Animator Sportu".

Wniosek, który złożyła Gmina Wysokie w tegorocznym naborze został pozytywnie oceniony co pozwoli na zaangażowanie dwóch animatorów sportu, którzy poprowadzą zajęcia sportowe na Wysockim Orliku a jednocześnie zadbają o bezpieczeństwo uprawiających sport.

 Animatorzy sportu, którzy prowadzą zajęcia:

  • Jarosław Oszust nr tel: 604060534
  • Hubert Gajor nr tel: 602319536
Zgodnie z comiesięcznym harmonogramem animatorzy oragnizują regularne, atrakcyjne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach popołudnowych a także w niektóre niedziele. Zainteresowane grupy lub osoby mogą kontaktować się bezpośrednio z animatorami sportu w celu dokonania rezerwacji obiektu lub uzgodnienia konkretnych zajęć.
 
 
Obiekty sportowe objęte są szczególnym reżimem sanitarnym. Po wejściu na teren ORLIKA obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających teren sportowy. W czasie treningu nie ma obowiązku zasłaniania twarzy jednak należy pamiętać o tym w drodze na obiekt. Dezynfekowany będzie także sprzęt sportowy po każdej grupie uczestników. Można korzystać z węzła sanitarnego i szatni. Oprócz aktualnie przyjętych zasad bezpieczeństwa pamiętajmy również o ogólnych zaleceniach sanitarnych i o zachowaniu zdrowego rozsądku.
 
Autor: Gmina Wysokie
Powrót