r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Piłkarski Turniej sołectw gminy Wysokie 2018!

25-06-2018

Turniej Sołectw już za nami! W niedzielę 24 czerwca 2018r po raz pierwszy rywalizowały ze sobą sołectwa gminy Wysokie w Piłkarskim Turnieju Sołectw. Na zaproszenie Gminy i Klubu Sportowego „Wysoczanka” pozytywnie odpowiedziało 13 sołectw: Łosień, Maciejów Stary, Zabłocie, Nowy Dwór, Dragany, Giełczew Pierwsza, Giełczew Druga, Giełczew Kolonia, Wysokie, Słupeczno, Spławy, Biskupie, Guzówka.

Otwarcia turnieju dokonała Wójt Anna Wojtas, życząc wszystkim dobrej zabawy i uczciwej rywalizacji, wzięła również udział w losowaniu drużyn do poszczególnych grup. Sędziowie w osobach Jarosław Oszust i Marcin Szoździński omówili regulamin imprezy, przypominając zarówno piłkarzom jak i kibicom o zachowaniu sportowej postawy. Rozgrywki dostarczyły wielu emocjonujących momentów. Wszystkie zespoły wykazały duże zaangażowanie i wolę walki o czołowe miejsca swoich drużyn, także rywalizacja o nagrody indywidualne była niezwykle pasjonująca.
 
W podsumowaniu Turnieju, Wójt Gminy Anna Wojtas wręczyła zwycięskim drużyn okolicznościowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Wójt Gminy w swoim przemówieniu m.in. podziękowała wszystkim za udział w zabawie i dostarczenie wielu emocji.
 
Wyniki klasyfikacji końcowej:
 
I miejsce – Giełczew Druga
II miejsce – Słupeczno
III miejsce – Giełczew Pierwsza
IV miejsce - Guzówka
 
Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji nie tylko piłkarzom ale także wszystkim uczestnikom festynu. Ciekawe konkursy i zabawy wprowadziły wesołą atmosferę i zachęciły dzieci do wspólnego świętowania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz animacje malowania buziek i pokaz wielkich baniek mydlanych. Dla wszystkich zebranych przygotowany był poczęstunek w postaci dań z grilla, kawy, herbaty i zimnych napojów.
 
Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę. Szczególnie Sołtysom poszczególnych miejscowości oraz innym osobom za okazaną pomoc w organizacji festynu i turnieju piłkarskiego.
 
 
Projekt pn. „Piłkarski turniej sołectw wraz z piknikiem integracyjnym w gminie Wysokie” współfinansowany został w ramach projektu grantowego z poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii Rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objęte PROW na lata 2014-2020.
 
 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software