GOSPODARKA ODPADAMI
Kobieta segreguje śmieci
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGI
Panele fotowoltaiczne i wiatraki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Wycięta rodzina z papieru w dłoni osoby
FOTO GALERIA
FOTO GALERIA

Aktualności

węgiel
Opublikowane dn. 11-11-2022

Ogłoszenie o zakupie węgla

W związku z przystąpieniem Gminy Wysokie do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych informujemy, że osoby zainteresowane zakupem węgla w preferencyjnej cenie z terenu gminy powinny złożyć wniosek o zakup takiego węgla.

 

Aktualizacja: Dostarczany węgiel pochodzi z kopali węgla w Bogdance, jest to groszek (nie odpowiada parametrom ekogroszku).

 

Wniosek składa się osobiście w Urzędzie Gminy Wysokie, pok. nr 4 lub za pomocą skrzynki podawczej E-PUAP.

Wniosek dostępny jest na stronie internetowej gminy oraz w Urzędzie Gminy. Do zakupu węgla w preferencyjnej cenie uprawnieni są wnioskodawcy z gospodarstwa domowego, na rzecz którego został wypłacony dodatek węglowy lub pozytywnie rozpatrzono wniosek o wypłatę dodatku węglowego. Po pozytywnej weryfikacji wniosku i dostawie węgla dla gminy wnioskodawca zostanie poinformowany telefonicznie lub na e-mail o możliwości zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Po otrzymaniu tej informacji dokonuje wpłaty za wnioskowany węgiel (do 2000 zł za tonę) na konto Urzędu Gminy. Z preferencyjnego zakupu węgla nie mogą skorzystać osoby, które zakupiły węgiel po niższej cenie z Polskiej Grupy Węglowej.

Ikona docxWniosek o zakup węgla, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [17.41 KB]

Ikona docxOświadczenie do wniosku węglowego, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [13.46 KB]

Autor: Gmina Wysokie
Powrót