GOSPODARKA ODPADAMI
Kobieta segreguje śmieci
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGI
Panele fotowoltaiczne i wiatraki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Wycięta rodzina z papieru w dłoni osoby
FOTO GALERIA
FOTO GALERIA

Aktualności

azbest
Opublikowane dn. 28-01-2022

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Informujemy o rozpoczęciu VI naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020.

Nabór Zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 31.01.2022 r. do dnia 8.02.2022 r.

Warto jednak nie zwlekać i pospieszyć się ze złożeniem wniosku, o zakwalifikowaniu się do projektu decydować będzie suma punktów z "Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest" oraz data złożenia wniosku.

Wykonawcy będą realizować odbiory/demontaże do końca czerwca br. na zrealizowanie wszystkich zleconych prac. Jest to ostatni nabór w ramach projektu.

Poniżej można znaleźć konieczne dokumenty do pobrania wraz z regulaminem i załącznikami. Do udziału w projekcie niezbędne jest złożenie dokumentów dołączonych do ww.  naboru.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. 84 680 62 06 (wew. 2) bądź w Biurze Projektu.

Ikona docxRegulamin dobrowolnego przystąpienia do Projektu pt. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [114.53 KB]

Ikona docOświadczenie dot. demontażu., plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [30.50 KB]

Ikona docOświadczenie dot. przekwalifikowania usługi demontażu na odbiór odpadów., plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [29.50 KB]

 

Autor: Gmina Wysokie
Powrót