r. Imieniny:
Wyszukiwarka

Struktura organizacyjna

Nazwa Telefon E-mail Adres
Urząd Gminy Wysokie 846806206 ug@ugwysokie.lbl.pl ul. Nowa 1, 23-145 Wysokie Pokaż stanowiska
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon               E-mail
Wójt Gminy Wysokie Anna Wojtas 846806206 wew. 33 anna.wojtas(at)ugwysokie.pl
Zastępca Wójta Gminy Katarzyna Głaz 846806206 wew. 34 katarzyna.glaz(at)ugwysokie.pl
Skarbnik Gminy Bożena Krzysztoń 846806206 wew. 43 bozena.krzyszton(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. organizacji kancelarii i obsługi Rady Gminy Zofia Mardoń 846806206 wew. 32 zofia.mardon(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. księgowości oświatowej Justyna Małek 846806206 wew. 41 justyna.malek(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej i spraw kadrowych Ewa Mardoń (zastępstwo Małgorzata Wrzyszcz) 846806206 wew. 41 ewa.mardon(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. finansowo - księgowych Małgorzata Gustaw 846806206 wew. 41 malgorzata.gustaw(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo – księgowych Henryka Skrzypek 846806206 wew. 40 henryka.skrzypek(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo - księgowych Marta Pietrzak 846806206 wew. 40 marta.pietrzak(at)wysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo – księgowych Jadwiga Goleniak 846806206 wew. 40 jadwiga.goleniak(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo - księgowych Katarzyna Maziarz 846806206 wew. 40 katarzyna.maziarz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. dowodów osobistych, działaności gospodarczej i obrony cywilnej Hubert Dobosz 846806206 wew. 39 hubert.dobosz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. mienia komunalnego i rolnictwa Piotr Maciąg 846806206 wew. 35 piotr.maciag@ugwysokie.pl
Stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego i Inwestycji Tadeusz Babiarz 846806206 wew. 37 tadeusz.babiarz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki wodnej Robert Wlizło 846806206 wew. 37 robert.wlizlo(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi Monika Wołoszczak (zastępstwo Katarzyna Boryta-Nowakiewicz) 846806206 wew. 40 monika.woloszczak(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. infrastruktury i OSP Dawid Sadło 846806206 wew. 37 dawid.sadlo(at)ugwysokie.pl
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, ewidencja ludności Beata Sagan 846806206 wew. 36 beata.sagan(at)ugwysokie.pl
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software