r. Imieniny:
Wyszukiwarka

Struktura organizacyjna

Nazwa Telefon E-mail Adres
Urząd Gminy Wysokie 846806206 ug@ugwysokie.lbl.pl ul. Nowa 1, 23-145 Wysokie Pokaż stanowiska
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon               E-mail
Wójt Gminy Wysokie Dorota Dobrzyńska 846806206 wew. 33 dorota.dobrzynska(at)ugwysokie.pl
Zastępca Wójta Gminy Łukasz Kaliński 846806206 wew. 34 lukasz.kalinski(at)ugwysokie.pl
Sekretarz Gminy Wysokie, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Beata Sagan 846806206 wew. 36 beata.sagan(at)ugwysokie.pl
Skarbnik Gminy Bożena Krzysztoń 846806206 wew. 43 bozena.krzyszton(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. inwestycji i gospodarki przestrzennej Jakub Martyniuk 846806206 wew. 37 jakub.martyniuk(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. infrastruktury i drogownictwa Katarzyna Boryta-Nowakiewicz 846806206 (wew. 37) katarzyna.nowakiewicz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. obronnych i OSP Katarzyna Dąbska 846806206 wew. 37 katarzyna.dabska@ugwysokie.pl
Stanowisko ds. oświaty i zamówień publicznych -
Kierownik Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Stanowisko ds. gruntów i nieruchomości Tomasz Bratos 846806206 wew. 35 tomasz.bratos(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska -
Stanowisko ds. gospodarki wodnej Anna Gołąb 846806206 wew. 37 anna.golab(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. gospodarki odpadami komunalnymi Monika Wołoszczak 846806206 wew. 35 monika.woloszczak(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. obywatelskich i rozwoju lokalnego Hubert Dobosz 846806206 wew. 39 hubert.dobosz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. organizacji kancelarii i obsługi Rady Gminy
Informatyk Artur Gołąb 846806206 (wew. 38) administrator(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. finansowo - księgowych i kadr Ewa Mardoń 846806206 wew. 41 ewa.mardon(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. księgowości - budżetowej Małgorzata Bartoszek 846806206 wew. 41 malgorzata.bartoszek(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. księgowości oświatowej Małgorzata Wrzyszcz (zastępstwo Iwona Żyśko) 846806206 wew. 41 malgorzata.wrzyszcz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. księgowości podatkowej oraz windykacji podatkowej Katarzyna Maziarz 846806206 wew. 40 katarzyna.maziarz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat oraz księgowości podatkowej Marta Pietrzak 846806206 wew. 40 marta.pietrzak(at)wysokie.pl
Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłat oraz księgowości podatkowej Justyna Szpila 846806206 (wew. 40) justyna.szpila(at)ugwysokie.pl
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software