r. Imieniny:
Wyszukiwarka

Struktura organizacyjna

Nazwa Telefon E-mail Adres
Urząd Gminy Wysokie 846806206 ug@ugwysokie.lbl.pl ul. Nowa 1, 23-145 Wysokie Pokaż stanowiska
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon               E-mail
Wójt Gminy Wysokie Dorota Dobrzyńska 846806206 wew. 33 dorota.dobrzynska(at)ugwysokie.pl
Zastępca Wójta Gminy Łukasz Kaliński 846806206 wew. 34 lukasz.kalinski(at)ugwysokie.pl
Sekretarz Gminy Wysokie Beata Sagan 846806206 wew. 36 beata.sagan(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. organizacji kancelarii i obsługi Rady Gminy Zofia Mardoń 846806206 wew. 32 zofia.mardon(at)ugwysokie.pl
Skarbnik Gminy Bożena Krzysztoń 846806206 wew. 43 bozena.krzyszton(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. dowodów osobistych, działaności gospodarczej i obrony cywilnej Hubert Dobosz 846806206 wew. 39 hubert.dobosz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo - księgowych Katarzyna Maziarz 846806206 wew. 40 katarzyna.maziarz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. księgowości oświatowej Justyna Małek (zastępstwo Iwona Żyśko) 846806206 wew. 41 justyna.malek(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej i spraw kadrowych Ewa Mardoń 846806206 wew. 41 ewa.mardon(at)ugwysokie.pl
Stanowisko pracy ds. finansowo - księgowych Małgorzata Gustaw 846806206 wew. 41 malgorzata.gustaw(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo – księgowych Małgorzata Wrzyszcz 846806206 wew. 41 malgorzata.wrzyszcz(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. finansowo - księgowych Marta Pietrzak 846806206 wew. 40 marta.pietrzak(at)wysokie.pl
Kierownik Referatu Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Tomasz Bratos 846806206 wew. 35 tomasz.bratos@ugwysokie.pl
Stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego i Inwestycji Jakub Martyniuk 846806206 wew. 37 jakub.martyniuk(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki wodnej Agnieszka Fik (zastępstwo Anna Gołąb) 846806206 wew. 37 agnieszka.fik(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi Monika Wołoszczak 846806206 wew. 35 monika.woloszczak(at)ugwysokie.pl
Stanowisko ds. infrastruktury i OSP Katarzyna Boryta-Nowakiewicz 846806206 (wew. 37) katarzyna.nowakiewicz@ugwysokie.pl
Informatyk Artur Gołąb 846806206
Stanowisko ds. oświaty i zamówień publicznych
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software