r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Ważna informacja dla interesantów Urzędu Gminy Wysokie

15-10-2020

Uprzejmie informuję, że od dnia 15 października 2020 br. (czwartek) do odwołania Urząd Gminy Wysokie ogranicza do niezbędnego minimum bezpośrednią obsługę interesantów. Oznacza to, że Urząd Gminy Wysokie zmienia formę funkcjonowania i nie będzie - za wyłączeniem spraw pilnych, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu – dostępny dla osób z zewnątrz.

W związku z powyższym, w trosce o bezpieczeństwo zwracam się do interesantów, by załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie. Ponadto informuję, że wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie za pośrednictwem poczty email: sekretariat@ugwysokie.pl lub platformy e-PUAP. https://epuap.gov.pl/

Podstawowy sposób kontaktu to poczta elektroniczna oraz rozmowa telefoniczna. Poniżej podaję listę telefonów i adresów e-mail, za pośrednictwem których w godzinach pracy można ustalić sposób i termin załatwienia sprawy. Jeśli osobista obecność w urzędzie będzie niezbędna, termin zostanie ustalony indywidualnie, ze wskazaniem dnia i godziny. Załatwiane będą tylko i wyłącznie sprawy pilne, po wcześniejszym rozpoznaniu rodzaju i charakteru sprawy. Osoby, które zamierzają dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych (nr konta 32 8689 0007 9706 5096 2000 0010).

Mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo oraz zastosowanie jak największych środków ostrożności w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa proszę o stosowanie się do powyższych zaleceń.

Dorota Dobrzyńska

Wójt Gminy Wysokie

 

 

 

Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software