r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Społeczna akcja "Czyszczone kominy to mniejszy smog".

11-12-2019

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy jest organizatorem społecznej akcji "Czyszczone kominy to mniejszy smog".

Uruchomienie tej akcji motywowane jest troską o bezpieczeństwo użytkowników budynków w związku z eksploatacją urządzeń grzewczych, przewodów kominowych i wentylacji.
Cech współpracuje z instytucjami władzy publicznej oraz organizacjami technicznymi i społecznymi działającymi dla ochrony ludności i bezpieczeństwa  publicznego w zakresie eliminacji niebezpieczeństwa zaczadzeń i pożarów powstałych od urządzeń grzewczych i kominowych oraz wybuchów gazu.
Międzywojewódzki Cech Kominiarzy nadzoruje i rekomenduje kominiarzy, będących jej członkami, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości co do osoby oferującej usługi kominiarskie służy pomocą w sprawdzeniu wiarygodności czy osoba oferująca usługi kominiarskie posiada dyplom potwierdzający kwalifikacje kominiarskie, czeladnicze lub mistrzowskie. 
Informujemy również, że z początkiem przyszłego roku Międzywojewódzki Cech Kominiarski ogłosi konkurs na "Najlepszego Sołtysa wspierającego bezpieczne użytkowanie przewodów kominowych i urządzeń grzewczych, przez promowanie bardzo dobrze wykonywanych usług kamieniarskich ". Szczegóły konkursu i regulamin będzie dostępny na stronie cechu - www.kominiarskicech.pl i śledzenie na bieżąco informacji na stronie cechu.

 

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców, i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną "Czyszczone kominy to mniejszy smog"

Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software