r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Przedłużenie terminu składania zgłoszeń

25-03-2020

Termin składania zgłoszeń do konkursu "Bitwa Regionów" został przedłużony i upływa z dniem 30.04.2020 r.

KOWR czeka na zgłoszenia do „Bitwy Regionów”
Po ogromnym sukcesie piątej edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy do udziału w tegorocznej rywalizacji! Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa
i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięciajest promowanie regionalnych potraw przygotowanych
z polskich produktów. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br.
 
„Bitwa Regionów”to ogólnopolski konkurs, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawęwedług własnej receptury i z rodzimych produktów.
W „Bitwie Regionów” mogą brać udział drużyny składające się z maksymalnie trzech osób.Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach. Pierwszy to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa.Drugi –prezentacja potrawy przez wyselekcjonowane reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich podczas wojewódzkich zmagań.Zespół, który otrzyma największą liczbę punktów,przechodzi do finału. Najlepszych 16  drużynz całego kraju spotka się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu.
 
Zgłoszenia do udziału w konkursie można wysyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.bitwaregionow.pl.We wnioskunależy podać nazwę Koła Gospodyń Wiejskich idane korespondencyjne, a także listę kulinarnych osiągnięć oraz nazwę potrawy konkursowejwraz z opisem. Warunkiem udziału w „Bitwie Regionów” jest zgłoszenie tylko jednego dania. Zamieszczenie zdjęcia potrawy nie jest obowiązkowe.
Na zwycięzców półfinałów i finałów czekają atrakcyjne nagrody i wspaniała przygoda.
 
Zapraszamy do udziału!
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software