r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Projekt „Pod biało-czerwoną”

27-08-2020

Szanowni Mieszkańcy gminy Wysokie. Przystępujemy do patriotycznej inicjatywy, realizowanej pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do akcji.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online za pomocą strony internetowej, klikając w link. https://bialoczerwona.www.gov.pl/ Inicjatywa zakupu masztu i flagi dla gminy zależeć będzie bezpośrednio od mieszkańców.
Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.
 
Szanowni Państwo,
Przystępujemy do oddawania głosów poparcia na Gminę Wysokie aby w naszej Gminie stanęła piękna, okazała 🇵🇱biało-czerwona flaga. W formularzu wpisujemy imię i nazwisko oraz e-mail. Wybieramy województwo lubelskie oraz Gminę Wysokie. W odpowiedniej rubryce warto również wpisać imię i nazwisko lokalnego lidera tej akcji, którym jest Hubert Dobosz.
 
Link do oddawania głosów poparcia:
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software