r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Nowy sezon na boisku Orlik w Wysokiem w roku 2019.

28-02-2019

Kompleks wielofunkcyjnych boisk sportowych znajduje się przy budynku Przedszkola w Wysokiem ul. Kościelna 15. W roku 2019 udostępniany jest bezpłatnie osobom zainteresowanym w dniach od 1 marca do 30 listopada.

 

Podobnie jak w latach ubiegałych Gmina Wysokie pozyskła dofinansowanie na pracę animatorów sportu, w związku z tym kompleks sportowy ORLIK może być codziennie czynny i dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób w miesiącach od marca do końca listopada 2019 r.

 

Lokalizacja kompleksu sportowego ma na celu zapewnienie bezpiecznego i łatwego dostępu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy mogą przyjść na boisko usytuowane przy szkole i spędzać wolny czas grając w piłkę pod okiem wykwalifikowanego animatora sportu.

Kompleks składa się z boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią (trawa syntetyczna), wyposażonego w piłkochwyty, na którym można grać w piłkę nożną oraz z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią (tartan). Boisko wielofunkcyjne przeznaczone jest do gry w piłkę ręczną, koszykówkę oraz siatkówkę. Nowością jest możliwość gry w tenisa ziemnego.
Zaplecze obiektu stanowi budynek sanitarno-szatniowy, w którym mieszczą się szatnie, pomieszczenie instruktora sportu, toalety oraz magazyn sprzętu sportowego. Cały obiekt jest oświetlony i ogrodzony siatką stalową o wysokości 4 m. Boiska są wyposażone w niezbędny sprzęt sportowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych na
BOISKO ORLIK w godzinach pracy animatorów sportu (harmonogram poniżej)

Na Orliku pracują wykwalifikowani animatorzy sportu:
 
Jarosław Oszust nr tel: 604060534
Hubert Gajor nr tel: 602319536 
 
Animatorzy oragnizują regularne, atrakcyjne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Przygotowują ponadto akcje oraz różnego typu imprezy sportowe dla lokalnej społeczności.
 
Zainteresowane grupy / osoby prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z animatorami w celu dokonania rezerwacji obiektu.
 
Praca animatorów sportu dofinansowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu "Lokalny Animator Sportu". Poniżej szczegółowy harmonogram pracy animatorów na poszczególne miesiące w roku 2019.
 
 
 
 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software