r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Informacja Starosty Lubelskiego o zawieszeniu udzielania porad prawnych

04-11-2020

W związku z obecną sytuację epidemiczną oraz działając w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, informuję że w punktach osobistych nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego w Gminach: Wysokie, Zakrzew, Strzyżewice zostają zawieszone osobiste porady aż do odwołania.

Porady we wszystkich punktach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Lublinie będą udzielane w sposób zdalny. Jednocześnie przypominam, że porady zdalne odbywają się po umówieniu terminu porady pod numerem telefonu:815286714, mail:pomocprawna@powiat.lublin.pl lub poprzez stronę internetową Ministerstwa Sprawiedliwości https://np.ms.gov.pl/.
W stanie zagrożenia epidemicznego ustawodawca zniósł obowiązek składania oświadczeń (dotyczy tylko porad zdalnych) oraz rozszerzył dostępność ww. porad (od dnia 16 maja 2020 r. obejmują także sprawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej przez osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą – niezatrudniające innych osób w ciągu ostatniego roku).


                                                                                                                  Starosta Lubelski
                                                                                                           Zdzisław Antoń

Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software