r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Gminne Zawody Strażackie

03-06-2019

Dnia 2 czerwca 2019 na boisku sportowym w Maciejowie Starym odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn z terenu gminy Wysokie oraz gminy Zakrzew zorganizowane przez Gminę Wysokie, OSP Maciejów Stary i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, która zabezpieczyła komisję sędziowską.

Po otwarciu zawodów i przywitaniu uczestników przez Wójt Gminy Wysokie Dorotę Dobrzyńską rozpoczęła się strażacka rywalizacja. Frekwencja na imprezie dopisała, bowiem w zawodach z terenu gminy Wysokie udział wzięło aż 11 drużyn. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach sztafeta pożarnicza z przeszkodami, ćwiczenie bojowe oraz musztra.
 
Najlepszy wynik w sztafecie i ćwiczeniu bojowym wśród drużyn z gminy Wysokie osiągnęła OSP w Maciejowie Starym. Na „podium” znalazły się również OSP Spławy i OSP Słupeczno. Kolejne miejsca przedstawiały się następująco: 4. Zabłocie, 5. Łosień, 6. Giełczew, 7. Dragany, 8. Nowy Dwór, 9. Wysokie, 10. Biskupie, 11. Stolnikowizna.
Wszyscy uczestnicy zawodów sportowo-pożarniczych tradycyjnie już otrzymali nagrody i dyplomy, natomiast drużyna z Maciejowa Starego, która zajęła pierwsze miejsce uhonorowana została dodatkowo okolicznościowym pucharem. Wręczenia nagród i dyplomów dokonali przedstawiciele władz samorządowych Gminy Wysokie. Atmosfera była wspaniała, pogoda dopisała.
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software