r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

Budowa chodnika wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Giełczwi Pierwszej

02-10-2018

Szanowni Państwo, informujemy, że została opublikowana lista rankingowa dofinansowania inwestycji w ramach PROW 2014-2020 z działania "kształtowanie przestrzeni publicznej". Projekt Gminy Wysokie zakładający budowę ścieżki rowerowo - pieszej i innej infrastruktury w Giełczwi Pierwszej został sklasyfikowany na 1 miejscu w związku z czym uzyskał dofinansowanie i zostanie zrealizowany.

Inwestycja obejmuje pas terenu wzdłuż drogi powiatowej nr 2129L oraz teren przy świetlicy wiejskiej i przy Szkole Podstawowej w Giełczwi Pierwszej. Zakres projektu pn. "Rekreacja w dolinie rzeki Giełczew" to w szczególności:

1. Budowa ścieżki pieszo - rowerowej pomiędzy świetlicą wiejską (ośrodkiem zdrowia) a Szkołą Podstawową oraz docelowo do skrzyżowania z drogą w kierunku Giełczwi Kolonii z innowacyjną świecącą nawierzchnią!

2. Utworzenie strefy rekreacyjnej na niezagospodarowanym terenie przy rzece: drewniania wiata, stół + ławki, stojaki rowerowe wraz ze stacją naprawy, kosze na śmieci, utwardzenie terenu. 

3. Budowa placu do ćwiczeń typu parkour, budowa bieżni do skoku w dal, montaż stołu do tenisa stołowego oraz stolików z wbudowanymi grami edukacyjnymi w pobliżu Szkoły Podstawowej.

Wartość kosztorysowa robót to kwota ok. 490 000 zł. 311 652,00 zł zostało pozyskane z Unii Europejskiej.

 

Plan zagospodarowania terenu [pdf] 

Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software