r. Imieniny:
Wyszukiwarka
Aktualności
Zdjęcie Artykułu

8 czerwca 2020 rusza Orlik w Wysokiem!

08-06-2020

Kompleks wielofunkcyjnych boisk sportowych znajduje się przy budynku Przedszkola w Wysokiem ul. Kościelna 15. W roku 2020 udostępniany jest bezpłatnie osobom zainteresowanym w dniach od 8 czerwca do 30 listopada.

W związku z ogłoszonym kolejnym etapem odmrażania sportu od dnia 8 czerwca 2020 r. kompleks boisk sportowych Orlik w Wysokiem zostaje ponownie otwarty.

Obiekty sportowe będą objęte szczególnym reżimem sanitarnym.  Po wejściu na teren ORLIKA obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających teren sportowy. W czasie treningu nie ma obowiązku zasłaniania twarzy jednak należy pamiętać o tym w drodze na obiekt. Dezynfekowany będzie także sprzęt sportowy po każdej grupie uczestników. Można korzystać z węzła sanitarnego i szatni.

Oprócz aktualnie przyjętych zasad bezpieczeństwa pamiętajmy również o ogólnych zaleceniach sanitarnych i o zachowaniu zdrowego rozsądku.

 

Na Orliku pracują wykwalifikowani animatorzy sportu:

  • Jarosław Oszust nr tel: 604060534
  • Hubert Gajor nr tel: 602319536 
Animatorzy oragnizują regularne, atrakcyjne zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Poniżej dostepny jest szczegółowy harmonogram pracy animatorów.
 
Zainteresowane grupy / osoby prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z animatorami w celu dokonania rezerwacji obiektu.
 
Gmina Wysokie pozyskała dofinansowanie do wynagrodzenia za pracę animatorów sportu w ramach programu "Lokalny Animator Sportu", relizowanego przez Ministerstwo Sportu. 
 
Powrót
Dane kontaktowe

ul. Nowa 1
23-145 Wysokie
tel: 84 680 62 06 /42
fax:84 680 62 44
ug@ugwysokie.lbl.pl
facebook.com/Gmina-Wysokie

Wszystkie prawa zastrzeżone Gmina Wysokie
Projekty i wykonanie: Sulimo Software